Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jujitsu przemawia głosami Akademii Top Team. Klub przygotował specjalne wideo

Facebook Twitter

W Akademii Top Team każdy ma swoją indywidualną historię, ale wszystkich połączył sport i to on sprawił, że Ci ludzie są ze sobą na dobre i na złe. Akademia Top Team przygotowała coś specjalnego - filmik promujący klub, dyscyplinę sportową jaką jest jujitsu, a także relacje międzyludzkie w klubie oraz wartości, które są w nim przekazywane.

Jeśli ktoś zastanawia się jeszcze czym jest jiujitsu lub co to Akademia Top Team, w filmiku znajdzie wszystko, a nawet jeszcze więcej.

-Pisze do naszej redakcji Agnieszka Sitko:

Członkowie Akademii Top Team podkreślają, że dla nich to coś więcej niż tylko klub sportowy, a jujitsu to coś więcej niż tylko sport. Co więcej, propagują tym samym jujitsu, pokazując jak ważną dyscypliną jest ten sport. Wspominają o tym, że sport ten mogą trenować wszyscy niezależnie od wieku, a dla dzieci powinien być on wręcz obligatoryjny zważywszy na swój ogólnorozwojowy charakter. W filmiku możemy zobaczyć zawodników Akademii Top Team, zawodników Kadry Polski, którzy trenują w tym klubie od lat oraz wykwalifikowaną i utytułowaną kadrę trenerską. Co więcej, w filmie można usłyszeć głosy zawodników, trenerów oraz osób działających w Akademii Top Team.

Zobaczcie wideo:

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj