Juniorzy PGG ROW-u Rybnik awansowali do finału MMPPK

Dobre wieści dla fanów żużla napłynęły z Opola. To tam odbył się półfinał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Awans do finału podczas tych zawodów wywalczyli zawodnicy PGG ROW-u Rybnik.

Robert Chmiel, Mateusz Tudzież i Przemysław Giera zajęli drugie miejsce gromadząc 20 punktów, lepszy od nich o 4 punkty był tylko Speed Car Motor Lublin.

Najlepszy na torze wśród młodych rekinów był Robert Chmiel, który w czterech startach zdobył 8 „oczek”, jedno mniej wywalczył Mateusz Tudzież, a 5 przywiózł do mety Przemysław Giera. Finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych odbędzie się 17 sierpnia w Gorzowie.