Jutro Wielki Piątek. W niektórych urzędach w regionie będzie dniem wolnym od pracy
Niektóre urzędy zamknięte w Wielki Piątek. Nieczynne są jutro (3.04.) magistrat i starostwo w Cieszynie, a także tamtejsze Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie i Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych.

Szacowany czas czytania: 00:24
W niektórych urzędach w regionie Wielki Piątek będzie dniem wolnym od pracy
Urząd Miasta w Rybniku również będzie nieczynny – za wyjątkiem Urzędu Stanu Cywilnego, który będzie obsługiwał klientów w godzinach 8.00-12.30. 3 kwietnia został ustalony dniem wolnym od pracy w Urzędzie Miasta w zamian za święto przypadające w sobotę 15 sierpnia. Nieczynny będzie także Urząd Gminy w Krzyżanowicach.