Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

 

Juwenalia Rybnickie 2019

Facebook Twitter

Samorząd Studencki Wydziału Biznesu, Finansów i Administracji w Rybniku w tym roku, już po raz piętnasty organizuje Juwenalia Rybnickie, w ramach których przygotowane zostały liczne atrakcje dla studentów, jak i mieszkańców regionu. W tym roku odbędą się one 9 i 10 maja 2019r.

Główną Atrakcją Juwenaliów Rybnickich będzie Akademicki Koncert Plenerowy. 10 maja, na Rybnickim Kampusie wystąpią dla nas zespoły takie jak: The Tree, ROOG, Tabu oraz jako gwiazda główna Sarius. Będzie to jak zwykle niepowtarzalna okazja do dobrej zabawy.

Podczas imprezy towarzyszącej, czyli pierwszego dnia Juwenaliów (09.05.) dobędzie się „Dzień Sportu”, gdzie zostaną odebrane klucze do miasta i przeprowadzone zawody sportowe dla szkół średnich i studentów. W czwartkowy wieczór studenci będą bawić się w Pub Gryfon, a później w PINK Bowling & Club Rybnik.

SARIUS

Sarius to pochodzący z Częstochowy utalentowany raper i wokalista. Na rynku zadebiutował w 2013 roku i od tamtego momentu konsekwentnie buduje swoją pozycję na scenie, a przełomowym krążkiem okazał się dla niego zeszłoroczny Antihype, który został wydany w jego własnym labelu. Aktualnie Sarius promuje najnowsze wydawnictwo pod tytułem „Wszystko co złe”.

ROOG

Muzyka ROOG to wypadkowa różnych fascynacji każdego z muzyków. Jest to prosta i bezkompromisowa groove rockowa mieszanka, w której melodyjne frazy umiejętnie przeplatają się z bardzo energetycznymi metalowymi elementami. Roog obecnie pracuje nad płytą, która będzie zwieńczeniem kilkuletniej działalności.

TABU

Zespół Tabu powstał w 2003 roku. Przez lata działalności krystalizował się skład zespołu jak i styl muzyczny, który do dziś mu towarzyszy. Energetyczne reggae, mocna sekcja dęta i charyzma sceniczna to kierunek, którym Tabu podąża od wielu lat.

THE TREE

Zespół The Tree pochodzi z Gliwic, gdzie na początku 2014 roku wyklarował się obecny skład z którym zespół tworzy i koncertuje. Muzycznie poruszają się w granicach szeroko pojętego rocka czerpiąc z rocka psychodelicznego, punk rocka aż po ska kończąc. Na koncertach nigdy nie brakuje pozytywnej energii, jako, że zespół bawi się grając na scenie.

Program:

Czwartek 9 maja:

 • 10:00 – oficjalne rozpoczęcie i odebranie kluczy do bram miasta,
  – „Sportowe rozgrywki o Puchar Dziekana”
  – Pokaz zajęć fitness z Fitness Express
  – Pokaz umiejętności akrobatycznych z FlyPark Radlin
 • 18:00 – STUDENCKI CHILLOUT w Pub Gryfon
 • 21:00 – IMPREZA STUDENCKA w Pink Bowling&Club Rybnik

Piątek 10 maja:

Akademickie koncerty plenerowe:

 • 18:00 The Tree,
 • 19:00 ROOG,
 • 20:00 TABU,
 • 22:00 Sarius.

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj