Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Juwenalia Rybnickie od czwartku (10.05) na kampusie

Facebook Twitter

Święto studentów potrwa dwa dni. W tym roku tradycyjny korowód zastąpi rywalizacja sportowa, nie zabraknie też dobrej muzyki!

Oto szczegółowy PROGRAM wydarzenia:

10 MAJA

10:00 DZIEŃ SPORTU„SPORTOWE ROZGRYWKI O PUCHAR DZIEKANA”; TABATA Z BEFIT; POKAZ I WARSZTAT STREET WORKOUTU
12:00 OFICJALNE ROZPOCZĘCIE I ODEBRANIE KLUCZY DO BRAM MIASTA
21:00 IMPREZA STUDENCKA W PINK BOWLING & CLUB RYBNIK

11 MAJA

AKADEMICKIE KONCERTY PLENEROWE

17:00 CHEMICAL GARAGE
18:30 DPSA
20:00 BAS TAJPAN & BOB ONE
21:30 TEDE

CHEMICAL GARAGE
Zespół Chemical Garage swoje pierwsze kroki stawiał w roku 2005. Wówczas bracia Bartosiki rozpoczęli muzykowanie w garażu swojego rodzinnego domu, w którym wcześniej leżakowały beczki z niezidentyfikowanymi chemikaliami. Niedługo po tym dołączył do nich gitarzysta Grzegorz, a na samym końcu prosto z pomorza zachodniego wokalistka Amelia. Muzycy starają się nie zamykać w jednym gatunku muzycznym. Ich twórczość jest wypadkową gatunków, których słuchają na co dzień – rock, pop, punk kalifornijski, a wszystko to otoczone jest tekstami w polskiej wersji językowej.

DPSA
DPSA powstał w 2014 roku w Pszowie i zespół gra wyłącznie własne kompozycje. W okresie od 2014 do 2016 roku zagrał ponad 20 koncertów klubowych i plenerowych. W grudniu 2015 roku DPSA wydał debiutancką płytę pod tytułem ,,DPSA – 2015”. Zespół gra muzykę rockową i przywiązuje dużą wagę do autorskich tekstów, a na koncertach przekazuje ze sceny ogromną dawkę pozytywnej energii.

BAS TAJPAN & BOB ONE
Polscy raperzy, wokaliści i producenci muzyczni. Obaj poza grą w duecie nagrywają też solo. W 2014r. byli nominowani do nagrody Eska Music Awards w kategorii najlepszy hit za utwór „Daj z siebie wszystko”. Tworzą świetną muzykę w klimatach reggae i hip-hop.

TEDE
Raper, producent, aktor, właściciel wytwórni muzycznej Wielkie Joł i marki odzieżowej PLNY Textylia. Jeden z twórców polskiej sceny hiphopowej. Kilkukrotnie nominowany do Fryderyków, jest laureatem wielu nagród – na przestrzeni prawie 20 lat działalności muzycznej otrzymał kilka Ślizgerów, nagrodę miesięcznika Machina, Superjedynkę, Belvedere Achievement Award oraz nagrody plebiscytów organizowanych przez Audycję Wudoo, Portal hip-hop.pl i serwis Popkiller.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj