Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kalendarz adwentowy Radia 90: Gotowi na świąteczny relaks? Mamy dla Was filmowe propozycje

Facebook Twitter

Czas świąteczny to czas odpoczynku, spokoju, spędzamy go w gronie rodziny, dla wielu z nas tradycją jest również... wspólne oglądanie filmów! Tylko jakie tytuły wybrać? Na co się zdecydować? Pomagamy Wam uniknąć marnowania czasu na szukanie! Sprawdźcie nasze propozycje.

Ostatnio najbardziej popularną platformą z bazą filmów stał się Netflix. Każdy znajdzie tam coś dla siebie, począwszy od bajek dla najmłodszych, skończywszy na filmach dokumentalnych i serialach. Jednak dziś skupiamy się na tytułach świątecznych! Zaczniemy od produkcji familijnych, które oglądać możecie całą rodziną.

Klaus

Listonosz i twórca zabawek. Opowieść o samotności i o przyjaźni, która jest lekiem na mrok i smutek mieszkańców miasteczka. Wszystko w klimacie świątecznej magii. Wzruszająca i humorystyczna propozycja dla całej rodziny!

Święta Angeli

Jest Wigilia, mała Angela odwiedza z mamą i rodzeństwem kościół. Do głosu dochodzi duch świąt. To opowieść o dobroci, pokazuje, co w życiu jest najważniejsze. Bajka powstała w oparciu o opowiadanie Franka McCourta.

Ratujmy Mikołaja!

Świat Elfów, których głównym celem jest pomoc w świątecznej pracy Mikołaja. A co, jeżeli jesteś Elfem, ale… nie pomagasz? Albo tylko tak Ci się wydaje? Czy uda się uratować święta i Mikołaja?

Kronika Świąteczna

Propozycja familijna, ale nie animowana, już dla nieco starszych dzieci, od 7 lat. Brat i siostra, którzy myśleli, że to będą nudne święta. Czy okaże się, że czasem warto dać ponieść się magii Bożego Narodzenia? Czy to się sprawdzi?

Chłopiec zwany Gwiazdką

Film o poszukiwaniu nadziei i przeznaczenia, o dziecięcych marzeniach, które w święta nabierają jeszcze większej mocy. Produkcja z 2021 roku, wysoko oceniana na platformie Netflix.

Są też produkcje dla starszych widzów, poruszające poważniejsze wątki, humorystyczne, wzruszające, kto, co lubi. Najważniejsze, że w świątecznym klimacie.

Świąteczny kalendarz

Z nieba spada świąteczny kalendarz, który przepowiada przyszłość? Czy pomoże spragnionej miłości fotografce?

Święta, święta i… znowu święta

Dzień Świstaka w świątecznym wydaniu. Zwariowana, życiowa komedia. Urodzony w Wigilię Jorge nie lubi świąt, a dane jest mu przeżywać je w kółko. Idealny film na świąteczny wieczór.

O północy w Magnolii

Jack i Maggie pracują razem tworząc wspólną radiową audycję, przyjaźnią się. Doradzają innym jak znaleźć miłość, ale im samym nie wychodzi. Spokojna, romantyczna produkcja o przyjaźni i miłości ze świętami w tle.

Randki od święta

Święta dla singli to największa udręka. Co roku te same pytania, a jakby tak… znaleźć na to jakieś rozwiązanie? Romantyczna propozycja, podana z humorem, czyli idealnie na Boże Narodzenie!

A Wy jakie filmy oglądacie w święta? Dajcie znać! Napiszcie do nas TUTAJ!

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 22 maja 2024