Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kalendarz adwentowy Radia 90: Świąteczne zdjęcia z regionu. Zobaczcie jak ozdobione są miasta

Facebook Twitter

Wybraliśmy się na wycieczkę po miastach w regionie. Dotarliśmy m.in. do Jastrzębia- Zdroju, Żor, Pawłowic czy Rybnika. Przygotowaliśmy dla Was małą galerię zdjęć. Zobaczcie jak świątecznie zrobiło się w regionie!

Jastrzębie-Zdrój

Świecące dekoracje zamontowano w różnych częściach miasta. Między innymi to punkty na głównych arteriach i okolice Parku Zdrojowego. Tam właśnie stanęła piernikowa chatka, a na deptaku prowadzącym od Masnówki do ulicy 1 Maja rozbłysnął tunel, składający się z 8 samodzielnych elementów. Przed Miejskim Ośrodkiem Kultury stanęła 10 -metrowa choinka.

Pawłowice

Pawłowice rozbłysnęły na święta. Ozdoby można podziwiać przed Urzędem Gminy oraz Domem Kultury. Dodatkowo świecące ozdoby pojawiły się na przydrożnych latarniach i rondach.

Żory

Na żorskim rynku poza świąteczną choinką pojawiło się wiele świetlnych ozdób. Największym zainteresowaniem jednak cieszy się karuzela Żorzanka.

Rybnik

W Rybniku nie tylko rynek ogarnął świąteczny klimat. Tradycyjnie świątecznie oświetlona jest ulica Kościuszki, przy której znajduje się dworzec PKP.

Piękne świecące ozdoby stanęły również na Placu Jana Pawła II pod rybnicką bazyliką. Oświetlenie ciągnie się w stronę rynku, ulicą Powstańców Śląskich.

Racibórz

Zobaczcie zdjęcia zrobione w Raciborzu podczas tegorocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Macie świąteczne zdjęcia z regionu? Chcecie się nimi pochwalić? Wyślijcie je do nas!

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 13 lipca 2024