Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kamera zarejestrowała podejrzanego o kradzieże

Facebook Twitter

Co roku, wraz z nadejściem sezonu działkowego, gliwicka policja otrzymuje zgłoszenia o drobnych kradzieżach. Złodzieje krążą, szukając okazji. Zajęty pracą lub będący z wizytą u sąsiada działkowiec, nie zawsze myśli o zamknięciu swojej altanki.

fot. www.gliwice.policja.gov.pl

Jak informuje gliwicka policja, w ostatnim czasie doszło do wielu kradzieży altanowych na os. Kopernika. W jednym przypadku udało się jednak nagrać podejrzaną osobę. 25 lutego na terenie ogródków działkowych przy ul. Pionierów nieznany sprawca, wykorzystując nieuwagę działkowicza, dokonał kradzieży telefonu komórkowego o wartości 550 zł oraz karty do bankomatu, przy której użyciu dokonał dziewięciu transakcji zbliżeniowych na łączną kwotę ponad 550 zł.

W trakcie czynności dochodzeniowych zabezpieczono nagranie – zarejestrowany jest na nim podejrzany nieznany mężczyzna. Przestrzegamy działkowiczów i prosimy o pilnowanie swego mienia. Nie dajmy się zaskoczyć złodziejowi.

– apelują gliwiccy stróże prawa.

Być może ktoś rozpozna mężczyznę ze zdjęć. Policja prosi o kontakt z II komisariatem, tel.: 32 239 02 00, mail: [email protected]

Z policją można też kontaktować się za pośrednictwem anonimowej skrzynki mailowej – Kliknij TU. Osoby informujące mają gwarantowaną anonimowość, nie będą ani wzywane, ani dopytywane.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj