Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Kampania promująca służbę wojskową rusza w regionie!

Facebook Twitter

Bycie żołnierzem to nie tylko służba, ale także ciekawa, stabilna i dająca perspektywy rozwoju praca. Będą do tego przekonywać sami żołnierze, którzy wyruszą w teren, by spotkać się z mieszkańcami regionu.

Fot. facebook.com/halorybnik

Przez cały tydzień (22-28.10.) mobilny punkt promocyjno-informacyjny działać będzie od godz. 14.00 do godz. 19.00 w Halo!Rybnik. Żołnierze będą rozmawiać z mieszkańcami regionu o służbie wojskowej, armii, miejscowej jednostce, czy znajdującej się w okolicy szkole wojskowej. Opowiedzą o własnych doświadczeniach, dostępnych ścieżkach kariery i perspektywach rozwoju. Osobom zainteresowanym wskażą, dokąd powinni się udać, by uzyskać szczegółowe informacje, wręczą foldery i ulotki. Będą zachęcać, wspierać i doradzać.

„Żołnierze w terenie” to kampania zainicjowana przez Ministerstwo Obrony Narodowej. Mundurowi będą odwiedzać takie miejsca jak centra handlowe, ośrodki sportu, rynki miejskie, czy centra rozrywki. Mobilne punkty informacyjne pojawią się też w listopadzie w Raciborzu i Wodzisławiu, w okresie przedświątecznych także w Żorach i Jastrzębiu.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 maja 2020