Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kąpielisko i piaszczysta plaża. Olza zaprasza jeszcze tego lata

Facebook Twitter

Olza zaprasza do siebie jeszcze tego lata. Wakacje wciąż trwają, przed nami kilka gorących dni. Warto je wykorzystać na wypoczynek blisko natury. A to feruje Ośrodek Wypoczynkowy "Olza"?

Zapraszamy serdecznie na dłuższe pobyty, gdzie w domkach bądź na polu namiotowym można fajnie spędzić czas, lub na pobyty jednodniowe, gdzie można skorzystać z kąpieliska, szerokiej piaszczystej plaży, barów, smażalni, placu zabaw i otoczenia zieleni.

Radio 90: Plaża to Wasz szczególny atut prawda? Wygląda imponująco.

Tak, ludzie robią sobie zdjęcia, mówią, że byli na Teneryfie. Plaża jest takim miejscem, które oznacza się u nas regionie, przyciąga klientów. Cieszymy się bardzo, że taki pomysł przyszedł do głowy, zrealizowaliśmy go i ludziom się to podoba. Wyrosły nam palmy, mamy leżaki. Można poczuć się jak na egzotycznych plażach. Zapraszamy serdecznie.

– zaprasza Aleksandra Pyrchała z Ośrodka Wypoczynkowego „Olza”.

Można tu popływać kajakiem lub rowerem wodnym, zrobić grilla. Sierpień pogodowo jest dużo łaskawszy od lipca, nie brakuje dni ze słońcem i wysokimi temperaturami, tak ma też być przynajmniej do soboty (22.08.):

Radio 90: Czy dużo osób wybrało turystykę lokalną, rezygnując z dalekich wyjazdów w obliczu pandemii?

Myślę, że tak. Ludzie rzeczywiście przyjeżdżają gdzieś tutaj bliżej, odpadły im przede wszystkim zagraniczne podróże. Mamy trochę osób, ale mniej niż w poprzednich latach. Są wdrożone wszelkie zasady bezpieczeństwa, które obowiązują w czerwonej strefie, prosimy o zachowanie odległości, noszenie maseczek, dezynfekcję rąk. Nawołują do tego nasi ratownicy przez megafon. Mięliśmy kontrolę z sanepidu, ich wskazówki pomogły nam udoskonalić wszystko. Kiedy przyjechał do nas Główny Inspektorat Sanitarny z Warszawy, nie wydali nam żadnych zaleceń, bo wszytko było w porządku. Cieszymy się z tego, że nie ma u nas uchybień i ludzie są bezpieczni.

Kąpielisko jest czynne codziennie od 9.00 do 18.00.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lipca 2021