Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Karambol z udziałem 13 samochodów, w tym dwóch ciężarówek

Facebook Twitter

Do tego zdarzenia doszło po godzinie 15.00 na S1 w powiecie cieszyńskim, w miejscowości Ogrodzona. Jedna osoba została zabrana przez pogotowie. Na miejscu występują bardzo duże utrudnienia w ruchu, zablokowane są dwa z trzech pasów ruchu. Informacja aktualizowana.

Tworzą się korki i liczne utrudnienia w wielu miejscach na terenie całego powiatu. W miejscowości Ogrodzona na trasie Skoczów-Cieszyn zderzyło się kilkanaście samochodów. Na razie policja potwierdza, że było ich 13, ale akcja jeszcze się nie zakończyła, funkcjonariusze na razie nie dotarli do ostatnich z samochodów biorących udział w zdarzeniu. Może być ich nawet 20.

Droga w kierunku Cieszyna jest całkowicie zablokowana, najlepiej od razu kierować się drogi alternatywne, jak sugeruje policja – kierowcy powinni jechać starą drogą od Skoczowa do Cieszyna. Na miejsce skierowano dodatkowe patrole policji, które mają panować nad sytuacją.

Jedna osoba została zabrana przez pogotowie, ma złamaną rękę. Jak powiedział nam Rafał Domagała, rzecznik cieszyńskiej policji, warunki na drogach w całym powiecie są trudne. Ciężarówki mają ogromne problemy z pokonywaniem podjazdów. Od kilku godzin pada tam marznący deszcz, warunki nie poprawią się zbyt szybko.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj