StartSport

Karnety na mecze Jastrzębskiego Węgla trafiły do sprzedaży

Na zgrupowaniu swojej kadry są także Niemcy, Lukas Kampa i Christian Fromm. Trener Ferdinado de Giorgi będzie miał do dyspozycji 12 zawodników, wśród nich nowych graczy, między innymi: Jakuba Buckiego i Nikodema Wolańskiego czy powracający do klubu po kilku latach Pawła Ruska i Piotra Haina.

Dziś siatkarzy czekają badania i jeden trening. W połowie września Pomarańczowi rozpoczną sparingi. Pierwszy rozegrają 13 października na wyjeździe z Cerradem Czarnymi Radom. Dziś ruszyła także sprzedaż karnetów na nachodzący sezon. Na razie, do piątku (24.08.) mogą je nabywać posiadacze zeszłorocznych karnetów. Sprzedaż ogólna ruszy w przyszły poniedziałek (28.08.). Co ciekawe ich ceny i ceny biletów na mecze tego sezonu pozostają bez zmian.

Ceny karnetów:

  • 250 złotych (karnet Srebrny)
  • 300 złotych (karnet Złoty)
  • 370 złotych (karnet Premium)

Karnet obejmuje wszystkie mecze Jastrzębskiego Węgla rozgrywane w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowejzarówno w PlusLidze, jak i w Pucharze Polski. Dotyczy to zarówno rundy zasadniczej, jak i fazy play off.

Na tym samym poziomie co w zeszłym sezonie pozostają także ceny biletów i wynoszą one: 25 złotych (bilet normalny) oraz 15 złotych (bilet ulgowy).

Przedsprzedaż dla posiadaczy zeszłorocznych karnetów rozpocznie się 20 sierpnia 2018r. i potrwa do 24 sierpnia. Przedsprzedaż będzie prowadzona w biurze Klubu (Hala Widowisko-Sportowa, Al. Jana Pawła II 6, wejście B, I piętro) w dni robocze w godzinach od 10:00 do 14:30. Osoby te będą miały pierwszeństwo w wykupie miejsca zajmowanego w poprzednim sezonie i wykup ten będzie możliwy wyłącznie za okazaniem posiadanego karnetu z poprzedniego sezonu oraz udostępnienie numeru PESEL oraz adresu zamieszkania.

Sprzedaż ogólna karnetów ruszy 28 sierpnia 2018r. i również będzie prowadzona stacjonarnie w dni robocze w godzinach od 10:00 do 14:30 w biurze Klubu.

Zostaw komentarz