Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Karolak i Złe Psy wystąpią przed Gunsami

Facebook Twitter

Tomasz Karolak pojawi się na scenie razem z grupą Złe Psy. Muzycy wystąpią przed koncertem grupy Guns N' Roses 11 lipca na Stadionie Miejskim w Rybniku. Jak na razie nie wiadomo, ile utworów zespół wykona wspólnie z aktorem.

Występ Tomasza Karolaka przed koncertem Guns N`Roses będzie niewątpliwie dużym wydarzeniem. To obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego kina.  Jakiś czas temu Tomasz napisał maila, że bardzo podoba mu się najnowsza płyta zespołu Złe Psy. Stwierdził, że słucha jej na okrągło, że jest rewelacyjna. W ten sposób rozpoczęła się korespondencja między nami. Później nawiązaliśmy bezpośredni kontakt – mówi Andrzej Nowak, lider zespołu Złe Psy.

Dalej wszystko odbyło się bardzo spontanicznie i wspólny występ w Rybniku nie będzie pierwszym w tym składzie. Pewnego dnia zaprosiliśmy Tomasza Karolaka, aby zaśpiewał z Andrzejem na koncercie w Niecieczy. Chodziło o utwór pod tytułem „Urodziłem się w Polsce”. Tomek z ochotą przystał na ten pomysł. Przyjechał na koncert i zaśpiewał dwukrotnie. Wyszło rewelacyjnie. Konsekwencją było zaproszenie Tomka do udziału w nagraniu teledysku. Aktor zgodził się bez wahania. Później wspominał w rozmowie, że zawsze był wielkim fanem Andrzeja, a jako młody chłopak wymykał się z domu, aby pójść na koncert TSA. Stąd chyba tak pozytywne relacje obu panów. Zresztą obaj od razu przypadli sobie do gustu. To, że Tomasz Karolak zaśpiewa z Andrzejem podczas koncertu Guns N` Roses jest jakby naturalną konsekwencją ich wzajemnej sympatii – mówi Jacek Adamczyk, menedżer zespołu Złe Psy.

W tej chwili trudno przewidzieć, ile piosenek zaśpiewa Tomasz Karolak w trakcie rybnickiego koncertu. Jedno jest niemal pewne – dojdzie do wspólnego wykonania głośnego w ostatnim czasie utworu „Urodziłem się w Polsce”. Może pokusimy się jeszcze o jakąś niespodziankę dla fanów? Zobaczymy – zapowiada Andrzej Nowak – Bez wątpienia obecność Tomasza Karolaka uatrakcyjni oczekiwanie na występ zespołu Guns N` Roses. Przypomnijmy, że oprócz aktora i grupy Złe Psy jako support wystąpią także zespoły Symetria, Chemia i Bloo – informuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 3 lipca 2020