Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

 

Katarzyna Groniec w CKE

Facebook Twitter

Katarzyna Groniec pojawi się w Czerwionce-Leszczynach w koncercie z piosenkami Agnieszki Osieckiej. Jest znakomitą artystką, wielokrotnie nagradzaną i kochaną przez publiczność za wdzięk, ironię, liryzm, pazur sceniczny, ale przede wszystkim za wybitne umiejętności interpretacyjne.

„ZOO” to tytuł koncertu z muzycznego spotkania z wyjątkowymi utworami Agnieszki Osieckiej, które Katarzyna Groniec konfrontuje z własną wrażliwością artystyczną. Piosenki zaaranżował Łukasz Damrych (klawisze). W skład zespołu muzycznego wchodzą także Tomasz Pierzchniak (kontrabas) i Łukasz Sobolak (perkusja).

Piosenki, które można usłyszeć na koncercie to: „Wielka woda”, „Deus ex machina”, „Kokaina”, „Dzikuska”, „Piosenka o życiu ptasim”, „Uciekaj moje serce”, „Nie zabijaj mnie powoli”, „Rodzi się ptak”, „Nim wstanie dzień”, „Ja nie chcę spać”, „Zoo”, „Dance macabre”, „Parademarsz” czy „Króliczek”.

Groniec śpiewa awangardowo, czasem wywraca piosenki do góry nogami jednocześnie zachowując ich sens i nadając im nowe sensy – tak ocenia to Agata Passent.

Koncert w CKE w Czerwionce-Leszczynach 20 marca o 18.00.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 18 lutego 2020