Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

„Kawaler” Pjoter zapolował na miłość na schodach raciborskiej biblioteki. Zobacz zdjęcia [FOTO]

Facebook Twitter

Amant, absztyfikant, nieżonaty, singiel? Ten, który wiecznie poluje na miłość, jednocześnie desperacko próbując zachować swoje święte rytuały codzienności. To „Kawaler”, który w sobotni (14.08.) wieczór zawitał na schody biblioteki.

Spektakl "Kawaler" biblioteka Racibórz

Czy spotkał w Raciborzu miłość swojego życia?

W ramach Letniego Teatru na Schodach biblioteka zaprosiła na humorystyczno-muzyczny spektakl „Kawaler” w wykonaniu znanego już raciborskiej publiczności lidera Muzikantów, którzy wystąpili w Letnim Teatrze na Schodach również 30 lipca. Spektakl połączył dużą dawkę humoru, eksperymentalnej muzyki i improwizacji z udziałem zgormadzonej publiczności. Do poszczególnych części przewrotnej opowieści zaproszeni zostali widzowie, którzy odegrali role w kolejnych epizodach miłosnych „Kawalera”.

Spektakl „Kawaler” biblioteka Racibórz

Tytułowy bohater próbował odpowiedzieć na pytanie: Jak bardzo można być samotnym w otoczeniu pięknych kobiet (przystojnych mężczyzn?) – zawsze jednej, do czasu gdy nie będzie to następna, następny? No, tak maksimum dwie? Jakich trzeba poświęceń, by być tylko z jednym na wyłączność? I czy to w ogóle możliwe, by kochać tylko jedną? Zabarwiona ironią, pełna przewrotnego humoru historia pozostawiła to pytanie bez jednoznacznej odpowiedzi. Niestety, pomimo kilku efektownych prób zaskarbienia sobie miłości „Kawaler” Pjoter odjechał z biblioteki samotnie.

Spektakl „Kawaler” biblioteka Racibórz

Pod pseudonimem Pjoter kryje się Piotr Chlipalski – performer, fotograf, producent, twórca ruchomych obrazków (video, animacja, mapping); pomysłodawca i dyrektor festiwalu artystów ulicy Ulicznicy; współzałożyciel formacji Muzikanty.

Zobacz zdjęcia:

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 8 lutego 2023