Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kibice przygotowują się na wielkie emocje w ćwierćfinałowym meczu Euro 2016 Polska-Portugalia

Facebook Twitter

Kolejne piłkarskie emocje czekają nas już w czwartek. W ćwierćfinale Euro 2016 Polska zmierzy się z Portugalią. Tylko szczęśliwcy zobaczą ten mecz na stadionie w Marsylii. Większość emocjonować się występem Polaków będzie w domach, pubach, czy strefach kibica.

Mecze naszej reprezentacji to święto, na które trzeba się odpowiednio ubrać. Koszulka, szalik, czapeczka… To trzeba mieć. Oblężenie w czerwcu przeżywają sklepy kibica. Mówi właściciel jednego z nich, Wojciech Niedziałkowski:

Jakie koszulki sprzedają się najlepiej?

Koszulki z „Kubą” jednak są…

Przekrój kibiców odwiedzających sklep jest ogromny. Po gadżety przychodzą zarówno dzieci jak i dorośli, mężczyźni i kobiety:

Kibicując Polakom nie tylko trzeba mieć strój, na twarzy też muszą znaleźć się biało-czerwone barwy. Czy dużo sprzedaje się farbek do malowania twarzy?

To jeszcze tym jakie są typy Wojciecha Niedziałkowskiego, właściciel jednego ze sklepów kibica, na mecz Polska-Portugalia?

Jak będzie? Obyśmy się cieszyli z kolejnej wygranej naszej reprezentacji. Mecz Polska-Portugalia w czwartek o 21.00. Z Wojciechem Niedziałkowskim rozmawiał Robert Krzyżaniak.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj