Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kiermasz świąteczny w Focus Mall

Facebook Twitter

Stroiki, ozdoby, kartki, dekoracje. Poczuj magię świąt na kiermaszu bożonarodzeniowym w Focus Mall w Rybniku. Jak co roku swoje prace będą prezentować uczestnicy Stowarzyszeń i Warsztatów Terapii Zajęciowej z powiatu rybnickiego.

To osoby niepełnosprawne, które w ten sposób pozyskują środki na rehabilitację. Na kiermaszu, który trwać będzie przez cały weekend (12-14.12.) będzie można kupić, oprócz świątecznych dekoracji, także biżuterię artystyczną i wyroby z ceramiki – czyli coś co doskonale nadaje się na bożonarodzeniowy upominek.

Współorganizatorami wydarzenia są: Warsztaty Terapii Zajęciowej nr 1 „Przystań” z Rybnika, Warsztaty Terapii Zajęciowej nr 2 „Latarnia” z Rybnika – Niedobczyc, Warsztaty Terapii Zajęciowej z Czerwionki – Leszczyn oraz Terapia Zajęciowa ze szpitala psychiatrycznego wspólnie ze stowarzyszeniem Oligos z Rybnika.

Stoiska rozstawione będą na parterze galerii, od piątku (12.12.) do niedzieli (14.12.) między 9.00 a 20.00.

Kiermasz Bożonarodzeniowy ma charakter non-profit. Środki zgromadzone przez warsztaty w czasie jego trwania, przeznaczone zostaną na wyjazd rehabilitacyjno-integracyjny dla podopiecznych, integrację społeczną i zawodową osób niepełnosprawnych oraz zakup materiałów, z których powstaną kolejne wyjątkowe dzieła.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 maja 2022