Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Poranny karambol w Radlinie [AKTUALIZACJA]

Facebook Twitter

Problemy o poranku były na ulicy Rybnickiej w Radlinie. Około godziny 5.30, na pasie wiodącym w stronę Wodzisławia, zderzyły się 4 samochody osobowe.

Aktualizacja godz. 11:00

Znamy szczegóły porannego karambolu czterech aut w Radlinie. Przypomnijmy: zdarzenie spowodowało duże utrudnienia dla kierowców jadących trasą Wodzisław- Rybnik. Droga była przez około dwie godziny nieprzejezdna. Jak informuje wodzisławska policja, przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. 55-letni kierowca fiata, który wyjeżdżał z ulicy Letniej na Rybnicką, uderzył w prawidłowo jadącą skodę. To auto wpadł na jadące w przeciwnym kierunku dwa inne pojazdy osobowe: opla i audi. Trzy poszkodowane osoby, dwie kobiety i mężczyzna zostały przewiezione do szpitala. Okazało się, że ich obrażenia są jedynie powierzchowne, dlatego całe zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję. Jej sprawca, mieszkaniec Wodzisławia został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych.

Aktualizacja  godz. 8:15

Ulica Rybnicka w Radlinie już przejezdna – informuje policja. Przypomnijmy, droga była zablokowana po porannym karambolu. Około godziny 5.30 na śliskiej jezdni zderzyły się tam cztery samochody osobowe. Trzy ranne osoby, dwie kobiety i jeden mężczyzna zostali przewiezieni do szpitala. Okoliczności wypadku wyjaśnia wodzisławska policja.

Aktualizacja  godz. 7:00

Na miejscu są ratownicy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że dwie osoby zostały poszkodowane. Policjanci kierują samochody na wyznaczone objazdy. Problemy w tym miejscu mogą potrwać jeszcze co najmniej godzinę.

Przypominamy, Rybnicka w Radlinie za skrzyżowaniem z ulicą Mikołajczyka w stronę na Wodzisław. Dziś o poranku drogi śliskie. Kierowcy uważajcie, jedźcie ostrożnie.

Formularz Daj znać czeka na Wasze informacje! Dzieje się coś ważnego? Nie zwlekaj – napisz do nas.

Wyślij zdjęcie, czy film lub po prostu opisz co się stało. Zostań naszym pierwszym źródłem informacji.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj