Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kierowcy, uwaga na drogach w Godowie. Gdzie będą utrudnienia?

Facebook Twitter

Od jutra (1.07.) utrudnienia na drodze w Skrzyszowie. Chodzi o ulicę 1 Maja, gdzie prowadzone będą roboty związane z naprawą usterek w nawierzchni jezdni w ramach udzielonej gwarancji. Kierowcy mogą się tam spodziewać ręcznego kierowania ruchem. Z kolei od poniedziałku (5.07.) ulica Dworcowa w Łaziskach zostanie całkowicie zamknięta dla ruchu.

fot. Wokandapix/ pixabay.com

Powiatowy Zarząd Dróg w Wodzisławiu Śl. informuje o pracach na powiatowych drogach w Skrzyszowie i Łaziskach.

W Skrzyszowie na ulicy 1 Maja (odcinek od siedziby firmy „AUTO MIX” do Domu Przyjęć “PRZYSTANEK”) prowadzone będą roboty związane z usuwaniem usterek w nawierzchni jezdni w ramach udzielonej gwarancji. Na drodze pojawią się znaki informujące o robotach. Można się również spodziewać ręcznego kierowania ruchem.

Prosimy o ostrożną jazdę oraz zwracanie uwagi na drogowców wydających stosowne polecenia.

-apelują urzędnicy starostwa powiatowego w Wodzisławiu.

W poniedziałek (5.07.) rozpoczyna się również przebudowa ulicy Dworcowej w Łaziskach, na odcinku od siedziby firmy “DIG Świtała” do posesji nr 22. W ramach inwestycji wykonana zostanie nowa konstrukcja drogi wraz z jej odwodnieniem. Wykonawcą jest firma “Drogród Szymon Tetla” z siedzibą przy ul. Męczenników Oświęcimskich 37 A w Ćwiklicach. Wartość inwestycji wyniesie 772 904,59 zł.

Z powodu tej inwestycji kierowcy muszą się liczyć z istotnymi zmianami w organizacji ruchu drogowego.

Z uwagi na technologię robót nie ma możliwości prowadzenia robót przy utrzymaniu ruchu kołowego. Droga zostanie zamknięta dla ruchu. W związku z tym od Turzy Śląskiej (rejon skrzyżowania z ulicą Kościuszki) jak również od strony Łazisk (skrzyżowanie z ulicą Powstańców Śląskich) pojawi się oznakowanie informujące kierowców o braku możliwości przejazdu.

Wykonawca planuje zakończyć roboty z końcem września.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj