Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Kierowcy uważajcie. Zablokowana ‚Wiślanka’ [AKTUALIZACJA]

Facebook Twitter

Uwaga kierowcy podróżujący wiślanką. Tuż po godzinie 10.00 w Bąkowie w rejonie skrzyżowania z ulicą Młynarską doszło do zderzenia dwóch pojazdów.

Fot. Rico_Loeb/ pixabay.com

AKTUALIZACJA godzina 13:00

W sumie trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku w Bąkowie. Na DK 81 wciąż jeszcze są utrudnienia w ruchu, ten odbywa się po jednym pasie w obu kierunkach. Tak może być do 14.00. Do zderzenia pojazdów doszło po godzinie 10.00:

Kierujący fiatem panda, poruszał się lewym pasem w kierunku Skoczowa. Na jego tył najechał kierowca forda, w związku z uderzeniem panda wypadła na pas przeciwległy w kierunku Katowic. Tam zderzyła się z kolei z fiatem doblo i dodatkowo te pojazdy uszkodziły jeszcze forda transita. Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala. Jest to kierowca forda focusa i fiata pandy oraz pasażerka fiata pandy– relacjonuje Krzysztof Pawlik, rzecznik cieszyńskiej policji. Powtórzmy: ruch w tamtym miejscu jest utrudniony.

=============================================================================

Jak informują świadkowie, jedna osoba zakleszczona była we wraku. Szykują się spore utrudnienia, droga krajowa 81 jest zablokowana w obu kierunkach – informują służby.

AKTUALIZACJA godzina 11:20

Jak informuje policja, udało się przywrócić ruch na jednym pasie w każdym z kierunków.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj