Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Kino Na Obcasach: Casanova po przejściach

Facebook Twitter

Woody Allen w najlepszej roli aktorskiej od lat! - czyli „Casanova po przejściach” w ramach cyklu „Kino na obcasach”. Panie będą mogły zobaczyć zabawną komedię z genialną rolą główną Woody’ego Allena.

Podczas majowego spotkania z cyklu „Kino na obcasach” zaprezentowana zostanie genialna komedia Johna Turturro „Casanova po przejściach”. Król komedii Woody Allen udowodnił, że jak mało kto potrafi lekko i dowcipnie opowiadać o miłości. Teraz pod jego fachową opieką sam reżyser – John Turturro – spróbuje sił w najstarszym zawodzie świata i na własnej skórze poczuje… nagi instynkt Sharon Stone.

Seans dziś (6.05.) o godzinie 20.00 w Multikinie Rybnik.

Murray Schwartz (Woody Allen), właściciel antykwariatu, popada w problemy finansowe. Postanawia namówić przyjaciela – nieśmiałego kwiaciarza Fioravante (John Turturro), na spotkanie ze swoją dermatolog (Sharon Stone). Nie chodzi jednak o zwyczajną wizytę u lekarza, tylko o spełnienie seksualnych fantazji znudzonej życiem pani doktor. Oczywiście za „skromną opłatą”. Fioravante, choć z oporami, zgadza się na propozycję.

W końcu czego nie robi się dla przyjaciół w potrzebie? Tak zaczyna się dochodowy biznes dwójki przyjaciół, który z dnia na dzień przynosi większe zyski, gdyż sława kochanka do wynajęcia zatacza coraz szersze kręgi. Jednak pewnego dnia, za sprawą Murraya, Fioravante pozna kolejną potencjalną klientkę – Avigal (Vanessa Paradis). To spotkanie odmieni na zawsze życie obojga.

Casanova po przejściach – zwiastun

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 6 lipca 2020