Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Klub Przyjaciół Biblioteki na Ostrogu zaprasza na spotkanie „O kobietach, dla kobiet…”

Facebook Twitter

15 marca o godzinie 17.00 w Bibliotece na Ostrogu odbędzie się wydarzenie związane z marcowym Dniem Kobiet zatytułowane "O kobietach, dla kobiet…". Artystyczny program zapewnią podopieczni stowarzyszenia Persona oraz Zamkowa Grupa Teatralna.

fot. pixabay.com

Klub Przyjaciół Biblioteki na Ostrogu każdego miesiąca organizuje ciekawe wydarzenia, na które zaprasza osoby i grupy uznane w środowisku lokalnym. W styczniu bibliotekę odwiedził Andrzej Kuśnierz, a w lutym gościem biblioteki była Elżbieta Skrzymowska. W marcowym spotkaniu, po raz kolejny udział wezmą raciborskie stowarzyszenie Persona oraz Zamkowa Grupa Teatralna, z którymi Klub od lat współpracuje.

W programie wydarzenia zaplanowane są znane piosenki o kobietach, które wykonają podopieczni stowarzyszenia Persona wspólnie ze zgromadzoną publicznością. Natomiast aktorzy z Zamkowej Grupy Teatralnej zaprezentują się podczas recytacji wierszy oraz krótkich scenek rodzajowych.

Filia nr 2 Ostróg Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu zaprasza na spotkanie we wtorek, 15 marca o godzinie 17.00.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 20 marca 2023