Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kobiecość, sztuka i piękno. „Od początku do końca Skoczowianki” [FOTO]

Facebook Twitter

Miejskie Centrum Kultury „Integrator” w Skoczowie wie, jak w środku zimy sprawić, by była wiosna! Możemy uchylić rąbka tajemnicy. Potrzebne są jaskrawe kolory, kwiaty i folkowy klimat.

fot.mat.prasowe

Wszystko to zobaczycie na zdjęciach sesji zdjęciowej realizowanej w Tradycyjnej Zagrodzie Rolnej – Skansenie w Ochabach, w ramach artystycznego projektu fotograficznego „Od początku do końca Skoczowianki”, tworzonego z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet przez Miejskie Centrum Kultury „Integrator”.

fot.mat.prasowe

Na zdjęciach prezentują się skoczowianki wybrane podczas castingu spośród 50 pań: Sylwia Morcinek, Ewa Janikowska, Nadia Szypuła, Elżbieta Kiecoń, Maria Mroziak, Anna Krajewska-Krawiec, Gabriela Zofia Raszka, Inga Czudek, Ewelina Kafka, Paulina Pudlik, Wiktoria Ponikiewska oraz Elżbieta Lehrich.

fot.mat.prasowe

Urodę Pań podkreśliły stylistki ubioru oraz projektantki mody, które czuwały nad artystycznym poziomem projektu. Już wkrótce, będziemy mogli podziwiać finaln efekt sesji zdjęciowej w wykonaniu skoczowskich fotografek: Gabrieli Jaworowskiej, Anny Kopeć, Natalii Pilch i Kingi Herok. Zdjęcia w dużym formacie, będące efektem sesji będzie można zobaczyć już wkrótce w różnych miejscach centrum miasta, aranżując w ten sposób plenerową wystawę.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj