Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kojarzysz tę twarz? Mężczyzny szuka policja, wyłudził pieniądze

Facebook Twitter

Wykorzystując metodę "na policjanta i prokuratora" ukradł ponad 60 tysięcy złotych. Jest już portret pamięciowy mężczyzny, którego poszukują rybniccy policjanci. Kojarzysz tę twarz?

Tydzień temu (30.03.) oszust, podając się za policjanta, a następnie prokuratora wyłudził od 76-latka, 58 tys. zł. oraz 960 euro. Tym razem, rzekomy funkcjonariusz twierdził, że jest prowadzone postępowanie przygotowawcze, a senior powinien zapłacić stróżom prawa zabezpieczenie. Następnie oszust przekazał słuchawkę rzekomemu prokuratorowi, który również nakłaniał do przekazania pieniędzy. Pokrzywdzony senior pozostawił pieniądze na furtce do posesji.

Oszust to mężczyzna w wieku z wyglądu około 20-25 lat, sylwetka szczupła, wzrost około 180 cm, twarz owalna, cera normalna, oczy średniej wielkości, nos prosty, średniej szerokości, dość długi, usta krótkie, grube, ubrany z zieloną kurtkę z kapturem.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości oszusta, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji w Boguszowicach tel. 47 8557 510 lub 47 8557 516. Informacje można również przekazać za pomocą poczty elektronicznej na adres: boguszowice@rybnik.ka.policja.gov.pl

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj