Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kolczykowanie metodą DUO. Autorska metoda opracowana w Olimpia Day Spa [materiał partnera]

Facebook Twitter

Kiedy przychodzi taka chwila, że Twoja mała księżniczka zapragnie mieć kolczyk, każda mama zastanawia się jak sprawić, aby odbyło się to w pełnym komforcie i bezpieczeństwie, a dla dziecka był to moment niezwykły. W instytucie Olimpia Day Spa opracowano autorską metodę DUO. Co to takiego?

Aby dowiedzieć się więcej o autorskiej metodzie DUO opracowanej w Olimpia Day Spa, spotkaliśmy się z Moniką Hajdziony, szefową instytutu.

Radio 90: Metoda DUO, co to takiego?

Monika Hajdziony: Jest to nasza firmowa usługa, jaką zapoczątkowaliśmy obserwując to, jak dzieci podchodzą do tego typu usług. Często zakładanie dziecku kolczyków kończyło się tylko na jednym. Dziecko uciekało i nie chciało już drugiego kolczyka. W naszym instytucie pracuje kilku specjalistów, którzy są zaangażowani w zakładanie kolczyków i wyszkoliłyśmy się w taki sposób, że synchronicznie zakładamy kolczyki na dwoje uszu.

Radio 90: Jaki jest proces zakładania kolczyków metodą DUO?

Monika Hajdziony: Po odpowiednim przygotowaniu dziecka, wyborze kolczyków, przygotowaniu uszu, sam moment zakładania to dosłownie 2 sekundy. Dziecko w jednym momencie ma założone oba kolczyki. Rodzice są także zadowoleni, a to ważne, bo często jest tak, że stresują się bardziej niż dziecko.

Radio 90: Samo założenie kolczyków to nie koniec.

Monika Hajdziony: Tak. Tuż po założeniu kolczyków dziewczynka dostaje dyplom „Odważnej Dziewczynki”, proponujemy także zrobienie zdjęcia w naszej pamiątkowej ramce, która jest pamiątką na całe życie. Staramy się, aby ta usługa była rzeczywiście, kompleksowa, komfortowa i była wyjątkowym wydarzeniem dla dziecka i rodziców.

Radio 90: Wokół tego jest cała ceremonia, ten dzień ma być szczególny.

Monika Hajdziony: Przykładamy szczególną wagę, aby atmosfera była wyjątkowa. Tak, aby dziewczynka od samego początku czuła się zaopiekowana, żeby wiedziała, że cała uwaga jest tylko jej poświęcona. Staramy się oczywiście, aby wszystko przebiegało w bezpiecznych i sterylnych warunkach. Jednocześnie nie przesadzamy w tę stronę, nie chcemy by dziecko czuło się jak w szpitalu. W tym celu zakładamy kolorowe rękawiczki, zmieniamy fartuszki na inne kolory, malujemy dziewczynkom wzorki na rączkach. Jeżeli widzimy, że dziecko jest zestresowane, malujemy wcześniej paznokcie, wspólnie się bawimy.

Radio 90: Jaki jest wybór kolczyków?

Monika Hajdziony: Wybór kolczyków mamy bardzo szeroki. Od tych bardzo drobnych dla małych dziewczynek, do takich dopasowanych dla nieco większych. Dodam, że najmłodsze dziecko, jakiemu zakładaliśmy kolczyki, miało u nas 5 miesięcy. Dla dziecka w takim wieku kolczyki muszą być płaskie i małe, dzięki temu są bezpieczne. Mamy w ofercie wiele wzorów i kolorów według upodobań i fantazji. Popularne są też kolczyki z bieżącym modnym motywem np. unicorny, Hello Kitty, czy inne postacie z bajek. Aparat do zakładania jest cichy, bezhukowy, dziecko się nie wystraszy i to jest duży atut tej usługi. Ponadto, kolczyk jest tak przygotowany, że już zostaje w uchu i nie trzeba wykonywać żadnych dodatkowych czynności..

Radio 90: Wspomniała Pani, że jest to bezpieczna metoda.

Monika Hajdziony: Zdecydowanie. Kolczyk jest sterylnie zapakowany, nie ma żadnego kontaktu z osobami, które go zakładają, więc można powiedzieć, że jest to obsługa bezkontaktowa. Aparat jest cichy, bezhukowy i jest to na pewno duży atut tej usługi. Ponadto, kolczyk jest tak przygotowany, że już zostaje w uchu i nie trzeba dodatkowo go dotykać. Jest to metoda w 100% bezpieczna.

Radio 90: Dziękuję za rozmowę.

Monika Hajdziony: Dziękuję i zapraszam do skorzystania z metody DUO. W naszym instytucie stworzymy odpowiednią atmosferę dla tego szczególnego dnia dla Państwa dziecka.

Co zyskasz dzięki założeniu kolczyków w Olimpia Day Spa?

  • Dzięki zastosowaniu metody DUO (czyli przez dwie osoby jednocześnie), zakładanie kolczyków nie tylko będzie przebiegać sprawnie, ale bezpieczeni i komfortowo. Jesteśmy praktycznie jedynym miejscem w Rybniku, gdzie można skorzystać z tej metody.
  • Do przekłuwania stosujemy aparat Studex System 75, który pozwala nie tylko na bezpolesne przekłucie uszu dziecka, ale również jest bardzo cichy. Zapewnia bezpieczeńśtwo i sterylność zabiegu, ponieważ nie ma konieczności dotykania wkładu ani kolczyka, co pozwala na higieniczną pracę.
  • Posiadamy szeroki wybór kolczyków dla dzieci zapewniających bezpieczeńśtwo użytkowania, w atrakcyjnych wzorach dostosowanych do małych gustów naszych klientek. Kolczyki są sterylnie zapakowane przez c o masz pewność, że proces zakładania jest bezpieczny.
  • Dbamy również o przyjazną atmosferę, aby zakładanie kolczyków było dla dziecka przyjemnością.

Olimpia Day Spa w mediach społecznościowych: TUTAJ.

Jak wygląda zakładanie kolczyków metodą DUO w Olimpia Day Spa, możesz zobaczyć na filmie:

Kontakt:

Dojazd:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj