Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kolejna niedziela „3w1” w Rydułtowach. Tym razem przy kościele w Radoszowach

Facebook Twitter

To będzie już kolejna niedziela "3w1" organizowana przez Urząd Miasta w Rydułtowach. Tym razem przy kościele w Radoszowach będzie można skorzystać z konsultacji do Rydułtowskiego Budżetu Obywatelskiego, spisać się w Narodowym Powszechnym Spisie Ludności i Mieszkań 2021 oraz zaszczepić się bez wcześniejszej rejestracji.

Skonsultuj się

W niedzielę (4.07.) w Radoszowach będzie szansa przyjść i zaczerpnąć porad w ramach przygotowań projektów do Rydułtowskiego Budżetu Obywatelskiego. Punkt konsultacyjny otwarty będzie od godziny 9.00 do 14.00.

Zaszczep się

Tego samego dnia będzie możliwość zaszczepienia się na miejscu preparatem firmy Pfizer od 9.00 do 12.00. Na szczepienie nie trzeba się rejestrować. Należy zabrać ze sobą dowód osobisty.

– Jeśli pierwsza dawka szczepionki została przez Ciebie przyjęta w naszym Punkcie Szczepień w SP4, a minęło od niej minimum 21 dni, to możesz zrobić to bez żadnych dodatkowych formalności.

– Jeśli szczepiłeś się pierwszą dawką w innym punkcie szczepień niż punkt SP4, a chcesz zaszczepić się drugą dawką na wydarzeniu, to wymagane będą dodatkowe działania. Należy skontaktować się placówką, w której odbyło się pierwsze szczepienie i poprosić o zmianę statusu skierowania czyli tzw. jego „odblokowanie”. W tym wypadku również musi minąć 21 dni od przyjęcia pierwszej dawki.

– Jeśli jeszcze wcale się nie zaszczepiłeś, to jest to doskonała okazja aby zrobić to w najbliższą niedzielę!

Nie szczepimy osób poniżej 18. roku życia.

Spisz się

Podczas wydarzenia otwarty będzie punkt mobilny Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021. Możliwe jest przyjście i dokonanie samospisu internetowego na przeznaczonym do tego stanowisku od 9.00 do 14.00.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj