Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kolejna obniżka cen w sklepie PGG

Facebook Twitter

Kolejna obniżka cen w sklepie PGG. Tym razem o 200 złotych za tonę. Jak tłumaczy spółka jest już pełnia zimowego sezonu grzewczego i duże zainteresowanie zakupem produktów.

obniżka cen w sklepie PGG
Fot. sklep.pgg.pl

Obniżka cen w sklepie PGG

Od poniedziałku 20 listopada do piątku 8 grudnia włącznie w e-sklepie PGG S.A. klienci uzyskali możliwość obniżenia ceny każdego z sortymentów węgla o 200,- zł/t pod warunkiem wpisania przy transakcji ustalonego kodu promocyjnego. Sprzedaż w ramach promocji Black Weeks wzrosła niemal dziesięciokrotnie, przyciągając do e-sklepu wielu nowych klientów.

Mając na uwadze ogromne zainteresowanie zakupami węgla w e-sklepie oraz fakt, że w kraju nastała już pełnia zimowego sezonu grzewczego, Polska Grupa Górnicza S.A. ogłasza w e-sklepie ofertę specjalną na wybrane sortymenty węgla opałowego.

Oferta pod hasłem „Świąteczne okazje” potrwa od wtorku 12 grudnia 2023 r. do końca roku (do godziny 23.59 w niedzielę 31 grudnia)

Obejmie wybrane sortymenty (głównie typu orzech a także ograniczoną ilość ekogroszków i kostki), które klienci rozpoznają na stronie sklepu internetowego dzięki wyróżnieniu towaru specjalnym symbolem graficznym (czerwoną kropką).

Warunkiem uzyskania obniżki ceny będzie wpisanie przez kupującego podczas dokonywania transakcji kodu rabatowego o treści „PGG122023” w okno formularza na stronie internetowej e-sklepu. Regularna cena kupowanego węgla ulegnie wówczas obniżeniu o 200 zł za tonę. Zgodnie z regulaminem promocja „Świąteczne okazje” dobiegnie końca o północy 31 grudnia 2023 r. albo po wyczerpaniu przeznaczonego do promocji wolumenu 230 tys. t węgla.

Ze szczegółami oferty specjalnej „Świąteczne okazje” można zapoznać się w regulaminie, który zostanie umieszczony na stronach sklepu internetowego. Należy pamiętać, że objęcie konkretnego sortymentu węgla opałowego ofertą rabatową zależeć będzie od jego dostępności w danym czasie i miejscu: może okazać się, że odbiór wybranych sortymentów węgla możliwy będzie tylko w niektórych składach sieci Kwalifikowanych Dostawców Węgla w Polsce. O tego rodzaju ograniczeniach oferty specjalnej klienci dowiedzą się za każdym razem jeszcze przed zakończeniem transakcji podczas zakupów w sklepie internetowym PGG S.A.

Oferta przeznaczona jest wyłącznie dla tzw. „finalnych nabywców węglowych” w rozumieniu ustawy z dnia 6 grudnia 2008 r. o podatku akcyzowym, tj. dla mieszkańców zużywających opał węglowy do ogrzewania własnego gospodarstwa domowego.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 17 maja 2024