Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kolejna porażka piłkarek nożnych TS ROW-u Rybnik

Facebook Twitter

Tym razem drużyna występująca w ekstralidze futsali nie sprostała BTS-owi Rekord Bielsko-Biała przegrywając w swojej hali 3:8. Początek meczu był wyrównany, po pierwszej połowie rybniczanki przegrywały 1:2, gola dla TS ROW-u strzeliła Justyna Siwek.

W drugiej części spotkania na boisku dominował Rekord strzelając kolejne gole. W końcówce meczu bramkarkę BTS-u dwukrotnie pokonała Katarzyna Kubik. Zespół z Rybnika po raz pierwszy poprowadził nowy szkoleniowiec Szymon Wesołowski:

Niestety po dwóch jednostkach treningowych, które mieliśmy, niewiele można zmienić oblicze drużyny. Jest to drużyna z mega potencjałem, dlatego uważam, że jak dziewczyny będą pracować po nowym roku, tak sumiennie, jak w ciągu tych naszych wspólnych pierwszych jednostek, to na pewno wyniki będą zdecydowanie lepsze. (…) W spotkaniu była otwarta gra z obu stron. (…) Natomiast gra się rozkręcała i Rekord wykorzystał nasze błędy indywidualne (…) i stąd wynik. 

Jak nowy szkoleniowiec ocenia zespół, który objął tuż przed świętami? Na co stać będzie drużynę?

Na pewno na futsalowym wysokim poziomie, na pewno warto tutaj dodać, że końcówka spotkania, to jest pokaz młodych szesnastoletnich dziewczyn, które pokazały, że na pewno będą stanowić o sile zespołu za parę miesięcy, a na chwilę obecną walka o utrzymanie w tej lidze i pewne miejsce w tabeli. 

W kolejnym meczu, już po nowym roku, w niedzielę (6.01.), rybniczanki podejmować będą w hali „ekonomika” zespół z Częstochowy.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 17 maja 2022