Kolejna porażka piłkarek ręcznych MTS-u Żory

MTS przegrywa z SPR-em Olkusz. Tym razem we własnej hali żorzanki nie sprostały SPR-owi Olkusz, przegrały 25:28. Spotkanie było zacięte i wyrównane, na przerwę do szatni zespoły schodziły przy wyniku 14:14.

Końcówkę meczu lepiej rozegrały jednak olkuszanki i to one sięgnęły po komplet punktów. Przyczyny porażki po meczu analizował trener MTS-u:

Bartłomiej Duda: Te straty, własne błędy, to zaważyło na niewykorzystany rzut karny w końcówce. Właściwie różnica w wyniku była dwóch, jednej bramki dla jednej z drużyn. Nikt nie osiągnął znaczącej przewagi, żeby odskoczyć. Szkoda, bo punkty jadą do Olkusza. Dziękuję dziewczynom za wspaniałą walkę, do ostatnich minut. Szkoda, że nie wykorzystaliśmy szansy, którą mogliśmy przekręcić na naszą korzyść.

Zespół z Żor nadal zajmuje 6. miejsce w tabli grupy B pierwszej ligi, za dwa tygodnie (10-11.04.) MTS zagra na wyjeździe z piątym AZS-em Handball Wrocław.