Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kolejna porażka Volley’a Rybnik

Facebook Twitter

Znów nie udało się sięgnąć po punkty siatkarzom drugoligowego Volleya Rybnik. W minioną sobotę (05.11.) rybniczanie podejmowali we własnej hali Hutnika Kraków.

fot. archiwum radia 90

Mecz przegrali 0:3. Tylko dwie pierwsze partie spotkania były wyrównane, goście wygrywali je do 23 i 22, w trzecim secie Hutnik dominował już na boisku ,zwyciężając do 15.

W tym meczu „wystarczyło nas” na 2 sety, nie wiedzie nam się w tym sezonie”

– mówił po spotkaniu trener Volleya, Wojciech Kasperski.

Wojciech Kasperski: Robimy co w naszej mocy, pracujemy jak się da, wykorzystujemy jak się da ten potencjał. Chociaż mamy bardzo duże braki kadrowe, to z resztą widać w meczach. Nie jestem w stanie przeprowadzić bardzo wartościowych zmian, męczymy się przez to. To jest pokłosiem tego wszystkiego, ten wynik. Nic, nie spuszczamy głów, zespół jest na pewno ambitny, chcą bardzo. W kilku meczach, na początku szczególnie, pokazaliśmy takiego pazura w tym naszym graniu. Myślę, że dalej będziemy go szukać.

Wojciech Kasperski Volley Rybnik r90

Volley ma 3 punkty na koncie i zajmuje 10. miejsce w tabeli grupy czwartej II ligi. Drugi nasz zespół Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla zagra mecz 6. kolejki tego sezonu w środę (09.11.), na wyjeździe zmierzy się z TKS-em Tychy. A w drugiej lidze kobiet siatkarki MUKS Sari Żory przegrały swoje spotkanie z Chełmcem Wałbrzych 1:3. Żorzanki z trzyma punktami są na 9, przedostatnim miejscu w tabeli grupy trzeciej.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 18 maja 2024