Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kolejna rodzina uszczęśliwiona. Piękne Anioły wyremontowały już 18 dziecięcy pokój na Śląsku!

Facebook Twitter

Czwórka rodzeństwa otrzymała nowy pokój! Stowarzyszenie Piękne Anioły, które remontuje pokoje dzieciom z potrzebujących rodzin, w minioną środę (2.03.) uszczęśliwiło kolejną rodzinę, pierwszą w Rybniku.

Pani Urszula, mama trzech dziewczynek i chłopca nie kryła wzruszenia:

Przez ostatnie dwa tygodnie przy remoncie pokoju pracowali osadzeni z Zakładu Karnego w Jastrzębiu-Zdroju:

– mówi por. Tomasz Marciniak, oficer prasowy Zakładu Karnego w Jastrzębiu-Zdroju. Jak wygląda nowy pokój zdaniem Patrycji, Mileny i Roksany?

To 18 dziecięcy pokój wyremontowany przez Piękne Anioły, pierwszy w Rybniku. Remont został sfinansowany dzięki pieniądzom, jakie przekazała stowarzyszeniu firma Mattel z Kalifornii w Stanach Zjednoczonych:

– mówi Monika Sobik ze Stowarzyszenia Piękne Anioły i dodaje, że to z pewnością nie ostatni pokój, jaki wyremontowano w Rybniku. A na naszej stronie możecie zobaczyć zdjęcia sprzed i po metamorfozie. W sumie, w całej Polsce Piękne Anioły wyremontowały około 70 pokoi.

Dzięki grantowi wyremontujemy trzy pokoje dziecięce i jedną świetlicę kuratorską w Wodzisławiu Śląskim. Dostaliśmy też zabawki, które rozdajemy dzieciom, do których trafiamy podczas naszych akcji.  W remoncie tym pomógł Urząd Miasta poprzez zapewnienie obiadów osadzonym z Zakładu Karnego wykonującym remont. Koszty remontu pokoju to kwota około 10 tys. zł. To pierwszy remont na terenie Rybnika. – Piękne Anioły

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 14 maja 2021