Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kolejna skarga słuchaczy Radia 90 na nieodśnieżone chodniki

Facebook Twitter

Olka przysłał nam zdjęcie zrobione w czwartek (11.02.) o godzinie 20.00: "Tak wygląda na najbardziej ruchliwej ulicy w Rybniku, na ulicy Wodzisławskiej". To kolejny krytyczny głos, jeśli chodzi o odśnieżanie w mieście.

Zdjęcie przysłane przez słuchaczkę Radia 90

 Od 3 dni na najbardziej ruchliwej ulicy w Rybniku tj. ulicy Wodzisławskiej w rejonie posesji nr 113, chodnik wygląda tragicznie. Jest bardzo niebezpiecznie. Służby miejskie nie odśnieżają tego miejsca wcale. Było już zgłoszenie na Straż Miejską, które nie dało żadnego efektu. Codziennie tym newralgicznym chodnikiem chodzą dzieci do pobliskiej szkoły podstawowej oraz przedszkola.

-pisze słuchaczka Radia 90. To kolejne skargi na problemy z odśnieżaniem w regionie, słuchacze skarżyli się na Radlin, Rydułtowy, na zaśnieżone ulice i chodniki w Czuchowie czy Pszowie. Dużo krytyki padło w stronę odśnieżania w Rybniku.

Arkadiusz Żabka pytał Przemysława Grycmana dyrektora Rybnickich Służb Komunalnych, czy zima pokonała RSK?

Trudno powiedzieć, czy pokonuje. Jesteśmy w trakcie prowadzenia akcji odśnieżania. Wyjechały wszystkie pługi na drogi i zajmujemy się głównie chodnikami i tymi bocznymi drogami, główne drogi mamy odśnieżone. Dzisiaj do każdej dzielnicy został skierowany dodatkowy pług i myślę, że jutro już powinno być lepiej (…).

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 30 lipca 2021