Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Kolejne nieuzasadnione wezwania w Jastrzębiu- Zdroju

Facebook Twitter

 Mimo licznych apeli, nadal nie wszyscy wiedzą, do czego służy telefon alarmowy. Mundurowi dwukrotnie wyjeżdżali na interwencje, które okazały się niepotrzebne.

Pierwsza z interwencji miała miejsce wczoraj o godzinie 19.40, przed jednym z mieszkań przy ulicy Wielkopolskiej. Stróże prawa, którzy udali się pod wskazany adres, otrzymali zgłoszenie kradzieży telefonu. Okazało się, że mężczyzna był pod wyraźnym wpływem alkoholu i zadzwonił na numer alarmowy, choć nie doszło do żadnej kradzieży, po prostu telefon wypadł mu z kieszeni przed wejściem do klatki, gdzie został później odnaleziony. Wtedy został pouczony.

Po raz kolejny mężczyzna zadzwonił około godziny 20.25. Mundurowi, którzy udali się pod wskazany adres, otrzymali zgłoszenie kradzieży portfela. Na miejscu okazało się, że nie doszło do żadnej kradzieży, jastrzębianin zgubił swój portfel i żądał, aby mundurowi znaleźli jego zgubę. Tym razem jastrzębianin nie pozostał bezkarny. Policjanci sporządzili dokumentację, która zostanie przesłana do sądu celem ukarania mężczyzny.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 9 lipca 2020