Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Kolejne oddziały szpitala w Wodzisławiu zaczynają przyjmować pacjentów

Od jutra (21.04.) od godz. 8:00 zostaną wznowione przyjęcia na Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej, Oddziale Ginekologiczno-Położniczym oraz Oddziale Neonatologicznym szpitala w Wodzisławiu Śląski. Działalność wznowi również Blok Operacyjny oraz Trakt Porodowy.

Szacowany czas czytania: 00:32

Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu wznowiono przyjęcia w Izbach Przyjęć i Oddziałach Chorób Wewnętrznych w Wodzisławiu Śl. i w Rydułtowach. Ruszył także Oddział Neurologicznym z Pododdziałem Udarowym w Wodzisławiu Śl.

Dziś (20.04.) wznowiła również działalność Poradnia Chirurgiczna oraz Poradnia Preluksacyjna w Wodzisławiu Śląskim.

Przypomnijmy, że szpital wznawia pracę po tym jak na ich terenie wykryto duże ognisko koronawirusa.

Czytaj także:

REKLAMA