Kolejne sukcesy Ewy Bugdoł triathlonistki z Rud

Ewa Bugdoł w gdyńskim pucharze zajęła trzecie miejsce. Konkurencja była spora. Zmagania na rowerze Ewa ukończyła jako pierwsza, jednak biegł wypadł słabiej. Uplasowała się ostatecznie na trzeciej pozycji. A przed nią kolejne zawody.

Teraz zawodniczka zaczyna intensywne treningi, bo już we wrześniu czeka ją start na Mistrzostwach Świata w Chinach. To dla niej najważniejsze zawody w tym roku. Odbędą się w miasteczku Weihai, tym samym, w którym Ewa w ubiegłym roku wywalczyła Puchar Świata. Czy zdobędzie kolejne złoto? O tym przekonamy się już 21 września.

Przypomnijmy, że w ubiegłym miesiącu zawodniczka z Rud wywalczyła kolejne Mistrzostwo Polski.

Triathlon trenuję od 12 lat, ale dopiero niedawno trafiłam na prawdziwego profesjonalistę w tej dyscyplinie, Grzegorza Zgliczyńskiego. Dzięki niemu, moje treningi są skuteczniejsze, a efekty widoczne podczas zawodów – podkreśla Mistrzyni Polski.

Ewa nie zdążyła nacieszyć się swoim niedzielnym sukcesem, nie miała też chwili na relaks, bo zaczyna intensywny trening przed jej najważniejszym startem, czyli Mistrzostwami Świata.