Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kolejne szkoły i przedszkola z koronawirusem w Rybniku

Facebook Twitter

Kolejne szkoły i przedszkola z koronawirusem w Rybniku. W II LO zakażenie potwierdzono u kolejnego drugiego nauczyciela. Szkoła wnioskuje do sanepidu o zawieszenie zajęć na cały przyszły tydzień. Inspekcja sanitarna nie podjęła jeszcze decyzji w tej sprawie.

Fot. coyot / pixabay.com

W Szkole Podstawowej nr 35 zakażenie wykryto u ucznia oraz kolejnego trzeciego już nauczyciela. Tam zdalne nauczanie będzie przez cały przyszły tydzień. W Szkole Podstawowej nr 19 potwierdzono zakażenie u 3 nauczycieli i 1 dziecka, tam również nauczanie zdalne w kolejnym tygodniu.

Potwierdzono zakażenie nauczyciela w przedszkolu nr 43, mógł on mieć potencjalnie kontakt z grupą ponad 30 dzieci, ale w pracy był tydzień temu, więc nie wiadomo czy w placówce będzie kwarantanna. Koronawirus także w przedszkolu nr 21 w Kłokocinie. Tam zachorował nauczyciel, który miał kontakt ze wszystkimi. Placówka wnioskuje o zawieszenie zajęć na cały tydzień. Zakażenie także u nauczyciela w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 15, placówka zakłada, że potencjalnie miał kontakt z 38 dzieci i jednym z opiekunów. W tej sprawie sanepid jeszcze nie podjął decyzji o kwarantanie.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj