Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kolejne wydarzenia w ramach Dni Otwartych Górnej Odry

Facebook Twitter

Rozpoczął się cykl wydarzeń w ramach kampanii promocyjnej Otwartych Dni Górnej Odry. Subregion zaprasza w ciekawe miejsca regionu. Połączone to będzie z różnymi wydarzeniami i animacjami. Wczoraj (28.07.) zajęcia odbywały się w Rydułtowach. O tym, w jaki sposób można się zapisać na konkretne akcje, piszemy poniżej.

Na początek były Rydułtowy, przed nami kolejne spotkanie tym razem w Wodzisławiu Śląskim. Dzień Otwarty w Rodzinnym Parku Rozrywki “Trzy Wzgórza” odbędzie się w najbliższy piątek – 31 lipca.

Co trzeba zrobić, by zapisać się na to wydarzenie? Wejść na stronę subregionu Górna Odra 
W zakładce dni otwarte znajdziemy harmonogram poszczególnych imprez. Jest tutaj formularz zgłoszeniowy, zaznaczamy, z jakich atrakcji chcemy skorzystać.
Część wydarzeń jest już zarezerwowana, aktualne informacje, jakie warsztaty mają jeszcze wolne miejsca, znajdziecie na stronie www subregionu. Jest ona na bieżąco aktualizowana.

W piątek Wodzisław, a kolejne wydarzenie to 14 sierpnia w zameczku w Czernicy. Tam gry planszowe, etnopracownia – zajęcia rękodzielnicze, ale też Gwiezdna podróż – wizyta w obserwatorium astronomicznym AstroLab, ale też pracownia zbożowa, czy śląska zegródka – podczas tych zajęć zasiejemy łąkę kwietną
18 sierpnia wizyta w Jastrzębiu-Zdroju. Odbędą się spacery z przewodnikiem po mieście, będą warsztaty plenerowe – zabawy z gliną i papierem czerpanym będą również Koncerty kameralne w zabytkowej muszli koncertowej.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 lipca 2021