Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Kolejne zwycięstwo Jastrzębskiego Węgla w Lidze Mistrzów. Co mówią siatkarze? [WIDEO]

Facebook Twitter

Jastrzębianie pokonali na wyjeździe turecki Halkbank Ankara 3:0. Wczorajsze (29.01.) spotkanie, podobnie jak mecz obu drużyn w Jastrzębiu, toczyło się pod dyktando naszego zespołu. Kolejne sety "pomarańczowi" wygrywali dwukrotnie do 18 i do 15.

Fot. jastrzebskiwegiel.pl

Najlepszym zawodnikiem meczu został wybrany niemiecki przyjmujący Jastrzębskiego Węgla, Christian Fromm. Posłuchaj co mówił:

Zadowolony z postawy swojego zespołu był także serbski szkoleniowiec Jastrzębskiego Węgla, Slobodan Kovac:

Takie mecze, jak ten z Halkbankiem, bywają niebezpieczne. Ryzyko w nich polega na tym, że rywal nie ma nic do stracenia.

Dzięki wczorajszej (29.01.) wygranej Jastrzębski Węgiel umocnił się na pozycji lidera grupy C Ligi Mistrzów. „Pomarańczowi” mają na koncie 11 punktów i o 3 wyprzedzają Zenit Kazań. Właśnie z zespołem z Rosji zamierzą się w następnym meczu. Spotkanie obu drużyn w jastrzębskiej hali zaplanowano na środę 12 lutego.

Halkbank Ankara – Jastrzębski Węgiel 0:3 (18:25, 18:25, 15:25)

Halkbank Ankara: Capkinoglu, Gunes, Seganov, Kantarcioglu, Bahov, Bayram, Done (libero) oraz Yesilbudak (libero), Ergun, Cam

Jastrzębski Węgiel: Konarski, Kampa, Vigrass, Gladyr, Fromm, Fornal, Popiwczak (libero) oraz Bucki, Iglesias, Szalacha, Depowski, Rusek (libero)

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 11 lipca 2020