Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kolejni pijani uczestnicy ruchu drogowego zatrzymani

Facebook Twitter

Policjantka na urlopie zauważyła pijanego kierowcę. Jej uwagę zwrócił fakt, że mężczyzna mając do dyspozycji cały parking zaparkował na chodniku. Chwilę później był już obezwładniony. Cała sytuacja miała miejsce na ulicy Warmińskiej w Jastrzębiu. Policjantka podejrzewając, że kierowca jest pijany zawiadomiła dyżurnego i poprosiła o wsparcie.

Następnie wyczuwając silną woń alkoholu od wracającego z bankomatu 32-letniego kierowcy poinformowała go, że dalej już nie pojedzie. Mężczyzna zaczął się szarpać z policjantką. Przechodzący obok 40-letni mieszkaniec Jastrzębia widząc całą sytuację pomógł kobiecie i wspólnie obezwładnili agresora. Okazało się, że miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz czeka go sprawa w sądzie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości.

Również w Bełku doszło do zatrzymania pijanego uczestnika ruchu drogowego. Jeden z mieszkańców uniemożliwił dalszą jazdę pijanemu motorowerzyście. Z jego relacji wynikało, że kierujący jednośladem poruszał się wczoraj po godz. 12.00 całą szerokością ulicy Głównej. W pewnym momencie przewrócił się. Świadek tego zdarzenia poczuł od niego woń alkoholu dlatego natychmiast wyjął kluczyki ze stacyjki i wezwał policjantów. Okazało się, że 62-letni mężczyzna ma w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Został odwieziony do izby wytrzeźwień. Stanie przed sądem. Grozi mu do dwóch lat więzienia. Mundurowi chwalą obywatelska postawę mieszkańca Bełku.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj