Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Kolejny apel o pomoc w poszukiwaniach 64-latka z Jastrzębia

Facebook Twitter

Wiesław Opoka, mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju po raz ostatni był widziany w Żorach, wciąż nie ma z nim kontaktu.

Akcja poszukiwawcza rozpoczęła się już prawie 2 tygodnie temu, w środę 12 lutego, gdy żona zgłosiła policjantom zaginięcie męża. Po południu mężczyzna miał przyjechać, odebrać żonę z pracy, ale się nie pojawił i do tej pory się nie odezwał. Mundurowi ustalili, że dniu zaginięcia 64-latek był widziany w Krzyżowicach a dzień później w Żorach. Przypomnijmy, że tydzień po jego zaginięciu 19 lutego, do jego poszukiwań wezwano policyjny śmigłowiec.

Poszukiwania w Jastrzębiu z użyciem policyjnego helikoptera [FOTO]


Rysopis zaginionego: wzrost 180 cm, szczupłej budowy ciała, oczy piwne jasne, włosy: krótkie siwe, zakola, uszy przylegające, średniej wielkości.
Znaki szczególne: widoczny brak w uzębieniu górnym i dolnym
Ubiór zaginionego: niebieskie jeansy, kurtka granatowo-bordowa z kapturem, bluza szara z długim rękawem, półbuty brązowe skórzane sportowe wiązane na sznurowadła.
Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszony jest, o kontakt z Komendą Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju– tel. 32 47 87 200 lub z najbliższą jednostką policji pod nr tel. alarmowego 997 lub 112.

Apel policja kieruje również do Wiesława Opoki, jeżeli może, proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką Policji, mundurowi gwarantują pełną dyskrecję.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 9 lipca 2020