Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kolejny koncert na scenie w Świerklańcu. Kto wystąpi?

Facebook Twitter

Iwona Loranc z zespołem Tricolor będzie kolejną gwiazdą koncertów na scenie w Świerklańcu w Rybniku. To koncert w sam raz na jesień, spotkanie z piosenką poetycką w środę (16.11) od 19.00.

To kolejne spotkanie koncertowe w Świerklańcu. Jak mówił Radiu 90 Paweł Nowak, właściciel restauracji „InoWino”, która mieści się w budynku Świerklańca, miejsce remontowano z myślą o koncertach i wydarzeniach na scenie.

Paweł Nowak: Od samego początku zakładaliśmy, że będziemy także organizować wydarzenia związane z kulturą, coś wyjątkowego. Chcieliśmy po prostu tę scenę reaktywować. Chcemy, żeby pojawiały się tutaj wielkie nazwiska. Mamy kameralną salę na 160 osób. Maksymalnie 160- to nie jest dużo, ale to jest właśnie jej zaletą. Wydaje mi się, że w komfortowych warunkach można tutaj posłuchać dobrej muzyki a przy okazji napić się kawy, wina… Nie wszędzie takie rzeczy się zdarzają i to myślę, jest nasz największy plus.

fot.facebook.com/iloranc

W środę (16.11) o godzinie 19.00 rozpocznie się koncert Iwony Loranc, znanej mieszkańcom regionu, którym bliskie są klimaty rybnickiej OFPY.

Koncerty:

  • 16 listopada – Iwona Loranc
  • 2 grudnia – Zespół Avocado
  • 14 grudnia – Danuta Błażejczyk z zespołem

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 1 grudnia 2022