Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Kolejny sukces Sandry Pniak na Mistrzostwach Europy

Sandra Pniak została wicemistrzynią Europy w Graplingu. W ubiegły weekend w Budapeszcie odbyły się Mistrzostwa Europy. Sandra Pniak wywalczyła na nich srebrny medal.

fot.mat.prasowe

Szacowany czas czytania: 00:21

Nasza Wicemistrzyni Europy stoczyła 5 walk z bardzo mocnymi przeciwniczkami. Cztery z nich wygrała w świetnym stylu, dzięki czemu zajęła drugie miejsce.

fot.mat.prasowe

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

REKLAMA