Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kolejny zawodnik dołącza do Jastrzębskiego Węgla. Kontrakt z klubem podpisał Jakub Macyra

Facebook Twitter

Jakub Macyra to pochodzący z Ostródy 26-letni środkowy, który ostatnie 3 sezony spędził w 1 lidze. W minionym grał w AZS-ie AGH Kraków. Czym jest dla niego przyjście do klubu mistrza Polski?

fot./jastrzebskiwegiel.pl

Jakub Macyra: Na pewno ogromną szansą na rozwój oraz nie mogę tego ukrywać, że również zaszczytem, że będę mógł tu grać. Moim celem jest rozwój  i udowodnienie, że sam sobie zapracowałem tutaj na to miejsce i pokazanie, że potrafię grać na bardzo wysokim poziomie w siatkówkę. Oczekuję świetnych wyników oraz dobrej atmosfery pracy, to chyba jest najważniejsze.

Dodajmy, że Macyra będzie walczył o miejsce w wyjściowej szóstce z doświadczonymi zawodnikami: Wiśniewskim, Gladyrem i Dryją. A Jastrzębski Węgiel nie skompletował jeszcze całego składu na nowy sezon. Wszyscy czekają na oficjalne ogłoszenie pierwszego rozgrywające w zespole, którym jak wynika z nieoficjalnych informacji ma być Francuz, Benjamin Toniutti.

Jakub Macyra

Ur. 22.07.1995r. w Morągu
Wzrost: 202 cm
Waga: 100 kg
Zasięg w ataku: 355 cm
Zasięg w bloku: 330 cm

Przebieg kariery: AZS Częstochowa, AZS Stal Nysa, AZS UWM Olsztyn, Energa Net Ostrołęka, MKS Ślepsk Suwałki, AZS AGH Kraków, Jastrzębski Węgiel.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj