Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kolejny zawodnik Jastrzębskiego Węgla zmienia barwy. Odchodzi Wojciech Szwed

Facebook Twitter

Klub z Jastrzębia informuje, że w przyszłym sezonie barw klubu nie będzie już reprezentował przyjmujący Wojciech Szwed. Kontrakt z 22-letnim przyjmującym obowiązywał na jeden sezon i nie został przedłużony.

fot.jastrzebskiwegiel.pl

Dla pochodzącego z Raciborza Wojciecha był to powrót do Jastrzębskiego Węgla po dwuletniej przerwie. W 2019 roku trafił on z Akademii Talentów do pierwszego zespołu Jastrzębskiego Węgla. Na początku tamtego sezonu został jednak wypożyczony do pierwszoligowego klubu SPS Chrobry Głogów.

Po sezonie na wypożyczeniu w Chrobrym Głogów, w kolejnym znalazł dla siebie miejsce w innym pierwszoligowcu MCKiS Jaworzno. W 2021 roku po raz drugi trafił do Jastrzębskiego Węgla.

Miniony sezon był dla mnie jednym wielkim doświadczeniem. Sam trening z tak klasowymi zawodnikami, jak: Trevor Clevenot, Tomek Fornal czy Ben Toniutti dał mi bardzo dużo. Liczyłem na trochę więcej okazji do pokazania się na boisku, aczkolwiek doceniam każdą, chociażby najmniejszą szansę gry, którą otrzymałem. Na pewno wykorzystam to doświadczenie w przyszłości

– mówi Wojciech Szwed, dziękując jednocześnie kibicom za wsparcie i doping podczas meczów.

Wojciech, raz jeszcze dziękujemy za reprezentowanie barw Jastrzębskiego Węgla i życzymy powodzenia w dalszej karierze!

– czytamy na stronie Jastrzębskiego Węgla.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 marca 2023