Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Komendanci policji obdarowali dzieci prezentami

Facebook Twitter

Komendant Miejski Policji w Żorach mł. insp. Dariusz Matusiak oraz jego pierwszy zastępca - mł. insp. Jacek Firla odwiedzili dzieci z Ochronki Caritas działającej przy żorskiej Parafii Świętych Apostołów Filipa i Jakuba.

Wyczekujące Świąt Bożego Narodzenia maluchy otrzymały od szefów żorskich mundurowych pluszaki i słodycze podarowane przez policjantów i ich pociechy.

Na co dzień nieugięci na polu walki z przestępczością, wymagający i stanowczy wobec podwładnych, dowodzący żorską jednostką Policji, u progu Świąt Bożego Narodzenia, spotkali się z najmłodszymi, by porozmawiać z nimi przy choince o dziecięcych, wigilijnych marzeniach. Komendanci z Żor podarowali podopiecznym Ochronki Caritas zabawki i słodycze, którymi podzieliły się dzieci policjantów oraz pracowników cywilnych. Podczas wizyty niecodzienni goście wysłuchali kolęd w wykonaniu gospodarzy, a także złożyli maluchom świąteczne życzenia. Tegoroczną zbiórkę wsparło Przedszkole Tęczowe oraz zaprzyjaźniona Fundacja ORANGE. (inf. pras.)

Policjanci z prezentami

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 29 maja 2020