StartKultura Się dzieje

Koncert i premiera teledysku kręconego w Wodzisławiu Śląskim. Zespół The Thinners zapowiada nową płytę

Dynamiczny punk rock z domieszką reggae i ska, koncerty na Przystanku Woodsctock, Fren Music Festival czy Bfestival w Brzeszczach. Wywodzący się z Wodzisławia Śląskiego zespół The Thinners ma w swoim portfolio wiele ciekawych wydarzeń muzycznych. W 2013 roku ukazała się pierwsza płyta wydana przez Zima Records.

Teraz trwają intensywne prace nad drugim krążkiem. Wszyscy ciekawi nowego materiału, będą mieli okazję usłyszeć świeże kawałki na specjalnym koncercie zespołu w wodzisławskim pubie „Z innej beczki”. Zespół zagra w sobotę (18.08.) o godz. 19.00 (wstęp wolny).

Wcześniej – w piątek, warto natomiast zajrzeć na facebookową stronę kapeli: TUTAJ, gdzie punktualnie o godz. 18.00 pojawi się teledysk do numeru „Czy pamiętasz”.

Piosenka w pewien sposób opowiada o sentymentach. W wideoklipie nie mogło zabraknąć zatem znanych i lubianych miejsc naszego rodzimego miasta. Wideoklip ma dla nas szczególnie dużą wartość emocjonalną i mamy nadzieję, że przypadnie do gustu wszystkim wodzisławianom, i nie tylko! – tłumaczy Grzegorz Gawenda, założyciel i gitarzysta The Thinners.

Zostaw komentarz