Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

 

Koncert i premiera teledysku kręconego w Wodzisławiu Śląskim. Zespół The Thinners zapowiada nową płytę

Facebook Twitter

Wodzisław Śląski i czeski Stramberk stanowić będę scenerię nowego teledysku formacji The Thinners. Premiera klipu „Czy pamiętasz”, który promować będzie nową płytę zespołu już w piątek (17.08) o godz. 18.00 na facebookowym fanpejdżu kapeli. Dzień później, fani będą mieli okazję posłuchać wersji „na żywo”. Koncert odbędzie się w lokalu „Z innej beczki”, który także ma swoją rolę w wideoklipie.

Dynamiczny punk rock z domieszką reggae i ska, koncerty na Przystanku Woodsctock, Fren Music Festival czy Bfestival w Brzeszczach. Wywodzący się z Wodzisławia Śląskiego zespół The Thinners ma w swoim portfolio wiele ciekawych wydarzeń muzycznych. W 2013 roku ukazała się pierwsza płyta wydana przez Zima Records.

Teraz trwają intensywne prace nad drugim krążkiem. Wszyscy ciekawi nowego materiału, będą mieli okazję usłyszeć świeże kawałki na specjalnym koncercie zespołu w wodzisławskim pubie „Z innej beczki”. Zespół zagra w sobotę (18.08.) o godz. 19.00 (wstęp wolny).

Wcześniej – w piątek, warto natomiast zajrzeć na facebookową stronę kapeli: TUTAJ, gdzie punktualnie o godz. 18.00 pojawi się teledysk do numeru „Czy pamiętasz”.

Piosenka w pewien sposób opowiada o sentymentach. W wideoklipie nie mogło zabraknąć zatem znanych i lubianych miejsc naszego rodzimego miasta. Wideoklip ma dla nas szczególnie dużą wartość emocjonalną i mamy nadzieję, że przypadnie do gustu wszystkim wodzisławianom, i nie tylko! – tłumaczy Grzegorz Gawenda, założyciel i gitarzysta The Thinners.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj