Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Koncert kolęd i pastorałek w Pogrzebieniu

Facebook Twitter

"Niezmiernie się z tego cieszę, że tutaj w regionie jesteśmy tak ciepło postrzegani, jak to jest np. w Pogrzebieniu, gdzie cała społeczność - z Kołem Gospodyń, Ochotniczą Strażą Pożarną, z Samorządem Wiejskim zaangażowała się we współorganizację tego koncertu..."

Po raz dwunasty w naszym regionie odbędzie się koncert kolęd i pastorałek organizowany przez Elżbietę i Andrzeja Biskupów. 6 stycznia, w Święto Trzech Króli, wyjątkowego koncertu będzie można posłuchać w kościele pw. Św. Bartłomieja w Pogrzebieniu:

zapowiada Elżbieta Biskup, która na co dzień jest dyrektorką Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu. W działającym tam zespole „Miraż” wychowało się wielu utalentowanych wokalistów, między innymi Ania Wyszkoni. Czy wystąpi podczas tegorocznej edycji koncertu? Elżbieta Biskup ma nadzieję, że tak. Jednak cieszy się również z zaangażowania, jakie mieszkańcy gminy wkładają w przygotowanie wydarzenia.

Niezmiernie się z tego cieszę, że tutaj w regionie jesteśmy tak ciepło postrzegani, jak to jest np. w Pogrzebieniu, gdzie cała społeczność – z Kołem Gospodyń, Ochotniczą Strażą Pożarną, z Samorządem Wiejskim zaangażowała się we współorganizację tego koncertu… Pierwszy raz tak się dzieje. W zeszłym roku też zostaliśmy ciepło przyjęci w Tworkowie, ale wtedy traktowałam to spotkanie bardzo pożegnalnie – z Anią Wyszkoni, w końcu mieszka już we Wrocławiu, jest matką kilkumiesięcznej Poli… Ale co nie znaczy wcale, że nie zrobi nam niespodzianki…

Koncert odbędzie się w kościele pw. Świętego Bartłomieja w Pogrzebieniu, w niedzielę, 6 stycznia, o godzinie 18.00.

Podobne tematy

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 grudnia 2021