Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Koncert TABU z nową płytą już w tę sobotę w regionie [WIDEO]

Facebook Twitter

SAMBAL: ostro-kwaśny sos chilli ze słodką nutą, która dopełnia jego wybuchowy charakter. I taki też jest nowy krążek TABU. Premiera najnowszej płyty reagae'owego zespołu z naszego regionu miała miejsce w poniedziałek (21.01), a w sobotę, 26 stycznia grupa zagra w Wodzisławskim Centrum Kultury.

Rafał Karwot: Płyta świeżutka, właśnie teraz trzymam ją w ręku. Ja się bardzo cieszę, bo to jest płyta jakby najbardziej osobista, jeżeli chodzi o dotychczasowy materiał przez nas zrobiony, najbardziej moja. Też uważam jakby, że ta płyta jest najlepsza z tych pięciu, więc ja się bardzo cieszę na ten koncert, cieszę się już jakby na to, że jest ta premiera tej płyty, że będziemy ją mogli wszystkim pokazać. Nie mogło być inaczej, żeby tą premierę nie zrobić u siebie, bo chcemy ją zaprezentować przede wszystkim na początku swojej rodzinie, swoim znajomym, swoim przyjaciołom i oni wszyscy na tym koncercie będą, mam nadzieję. Zapowiada się fajna zabawa i też z naszej strony możemy obiecać, że damy z siebie max.

Zapowiada Rafał Karwot, wokalista grupy TABU. Na płycie znalazło się 10 utworów:

Rafał Karwot: Prace trwały bardzo długo, bo poprzednia płyta była cztery lata temu już. Bardzo dużo gramy i oprócz tego, że gramy to wszyscy pracują, mają rodziny i to nie jest takie proste… jest to jakby co raz trudniejszy proces produkcji i nagrania płyty. Tym bardziej się cieszymy, że udało nam się już ją nagrać i jesteśmy blisko premiery, że złapiemy taki oddech i będziemy mieli trochę spokoju, znowu i będziemy mogli sobie jeździć po Polsce grać i świętować. Jest bardzo energetycznie są momenty spokojne, ale to jest moja życiówka tekstowa po prostu. Ja się czuję jakby mogę tej płyty słuchać po miksach teraz jak już jest wyprodukowana, a nie miałem tak z dotychczasowymi czteroma… kurcze coś chyba w tym jest, moje dzieci mówią, że fajna płyta tato, żonie się podoba. Przedtem mówili, że to nie ich klimat, więc coś w tym musi być.

TABU zagra w Wodzisławskim Centrum Kultury w sobotę, 26 stycznia o godz. 19:00.

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 3 czerwca 2023