Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Koncertowy weekend w Rybniku, warto pytać w kasie o bilety

Facebook Twitter

Artyści wracają do grania! To będzie koncertowy weekend w Teatrze Ziemi Rybnickiej. Na scenie Dawid Podsiadło i Artur Rojek, który jest w trasie promującej album "Kundel".

Fot. Michał Murawski

To występy przełożone z powodu obostrzeń związanych z pandemią. Miały się odbyć w zupełnie innych terminach. Dlatego jeśli wcześniej nie udało wam się zdobyć biletów, teraz warto pytać w kasie, bo są zwroty. Nie każdemu nowa data pasuje.

Tak jest na przykład z koncertami Rojka w niedzielę (13.06.), będą dwa o 17.00 i 20.00. Bilety jeszcze są. Będzie to jeden z finalnych koncertów pierwszej trasy promującej ostatni album artysty. Na koncercie usłyszycie największe jego przeboje zarówno z jego solowego dorobku, jak i z czasów Myslovitz.

Koncertowych spotkań i muzyki na żywo nie da się zastąpić niczym, dlatego tłumy fanów, stęsknionych za spotkaniami z muzyką Artura Rojka uczestniczyły w jesiennej odsłonie trasy, podczas której obowiązywały restrykcyjne obostrzenia.

Dzisiaj dla wszystkich bezpieczeństwo to priorytet, dlatego na tych koncertach organizator zadbał o wszystkie niezbędne zabezpieczenia.

Znany z przebojów „Bez końca”, „Beksa” czy „Syreny”, dyrektor artystyczny OFF Festivalu wydał swój drugi solowy album „Kundel” w marcu 2020 roku.

Jego poprzednia znakomicie przyjęta płyta, “Składam się z ciągłych powtórzeń”, ukazała się w 2014 roku, uzyskując status podwójnie platynowej płyty (ponad 60 000 sprzedanych egzemplarzy).

Dlaczego kundel?

Dla mnie to synonim szlachetnej ludzkiej prostoty, ktoś pozornie nieciekawy i wewnętrznie niestandardowy. Kundle są wszędzie i wbrew pozorom, często wiedzą najwięcej.

– Artur Rojek.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj