Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Koncerty Wiedeńskie. Wielkie gale tym razem w Rybniku

Facebook Twitter

Koncert Wiedeński był już w Raciborzu, teraz muzyka Króla Walca - Johanna Straussa, zabrzmi w Rybniku. W niedzielę 14 listopada dwa Koncerty Wiedeńskie w Teatrze Ziemi Rybnickiej czyli Straussowska Orkiestra Kameralna wraz z solistami. Koncert programowo nawiązywać będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu. W Rybniku 14 listopada o 18.00 i 20.30.

fot.pixabay.com

Na scenie wystąpią wielokrotnie nagradzane gwiazdy polskiego i międzynarodowego baletu oraz laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Artyści występujący w największych polskich i światowych salach koncertowych, filharmonicznych oraz operowych. Wzruszają i bawią publikę od wielu lat, za każdym razem przyjmowani owacjami na stojąco!

Niekwestionowany, najbardziej rozpoznawalny polski zespół wykonujący wyłącznie muzykę Króla Walca – Johanna Straussa. Tradycją stały się już coroczne Koncerty Wiedeńskie w wykonaniu tej niezwykłej grupy wspaniałych artystów młodego pokolenia! To połączenie klasycznej wiedeńskiej formy i kunsztu z młodością, wdziękiem, werwą i niespotykaną muzykalnością artystów wykonujących to muzyczne widowisko! Zabrzmią największe, ponadczasowe i wiecznie bliskie sercom melomanów przeboje króla walca – Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek „Zemsta nietoperza”, „Baron cygański”, „Wesoła Wdówka”, „Księżniczka Czardasza” oraz „Kraina Uśmiechu”.

Koncert przeniesiony pierwotnie z 24.04.2020, bilety zachowują ważność

Nota informująca o koncercie i jego opis są pomysłem i własnością firmy Tomczyk Art, to organizator wydarzenia.

Mamy dla was zaproszenie w Radiu 90, słuchajcie programu popołudniowego.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj